CENEBE & ORTAKLARI

CENEBE Yönetim & Danışmanlık olarak teknoloji dünyasında geliştirdiğimiz uzmanlıklar ve biriktirdiğimiz yönetim becerilerimizle olgunlaşan tecrübemizi, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin teknolojilerinin geliştirilmesi ve işlerinin büyütülmesinin her aşamasında kullanıyoruz.

Cihan Nazmi BIYIKLI, Şubat 2016 ’da faaliyete başlayan ve kurucusu olduğu CENEBE Yönetim & Danışmanlık da Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.  Profesyonel iş hayatına Eylül 1995’de Turkcell’de başlayan Cihan Nazmi BIYIKLI, 20 yılı aşan süre süre içinde Turkcell ve Grup Şirketlerinin Uzman, Müdür, Direktör, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür, Grup Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanlığı rollerini icra etmiştir. Kuruluşundan dünyanın en yüksek kalitede servis veren şebekelerinden biri olma yolculuğunda aktif katkılarının olduğu Turkcell Grup’ta son olarak Altyapı Yönetimi ve Operasyon Grup Başkanlığı, Global Tower Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Ukrtower Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini eşzamanlı olarak yürütmüştür. Telekom, Bilişim ve Enerji sektörlerinde girişimci, yatırımcı ve danışman olduğu CENEBE Yönetim Danışmanlık sürecinde Paksistem A.Ş. de kurucu dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı da yapan Cihan Nazmi BIYIKLI halen Sismak Elektronik’te Yatırımcılık, Ecemtag Kontrol Teknolojileri’n de Genel Müdürlük ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezinde Strateji ve İş Geliştirme Mentörlüğü yapmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Lisans ve Yüksek Lisans derecelerinin yanısıra Doğuş Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecesine de sahiptir.

Zafer ÖZBAY Ocak 2020’de CENEBE Yönetim ve Danışmanlık’a CIS Ülkeleri Bölge Müdürü olarak katıldı. Profesyonel iş hayatına 1992 yılında Netaş Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Zafer ÖZBAY ardından, Ericsson’da Key Account Manager olarak görev aldı. Kurucusu olduğu Nova Telekom ve Play Mobile Teknoloji şirketlerinde Genel Müdürlüğü esnasında Ukrayna ve Kazakistan başta olmak üzere şirketlerinin faaliyetlerini CIS ülkelerine taşıdı. Ukrayna’nın ilk ve tek kule ve altyapı operatörü olan Ukrtower’ın kuruluşundan itibaren 10 yıla yakın süre genel müdürlüğünü yaptı. Zafer ÖZBAY kurucusu olduğu ZOZ Danışmanlık’daki faaliyetleri yanısıra Ukrayna Tekelleşmeyi Önleme Komitesi üyeliğini ve Türkiye - Ukrayna Endüstri ve İşadamları Birliği TUSİB Başkanlığını eşzamanlı olarak yürütmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Lisans ve Southern Illinois Universitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Yüksek Lisans derecelerine sahip olan Zafer ÖZBAY Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerini bilmektedir.

© ZUMER ENERJİ İNŞAAT DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.