top of page

IoT - NESNELERİN İNTERNETİ

Wirepas_logo_slogan_2020_RGB.png

WIREPAS / Türkiye

Wirepas Mesh, büyük ölçekli nesneler (IoT) için kablosuz bir bağlantı yazılımıdır. Wirepas Mesh, ölçeklenebilir, güvenilir ve uygun maliyetli bir IoT çözümü sağlayan cihazlara entegre edilmiştir.

Wirepas, büyük ölçekli IoT zorluklarını çözmeye odaklanmış küresel bir teknoloji şirketidir. Ürünümüz Wirepas Mesh, cihazlar ve veri merkezi arasındaki veri akışını güvenilir bir şekilde sağlayan bir IoT bağlantı yazılımıdır. Tüm bunlar son derece deneyimli, hırslı ve tutkulu ekibimiz sayesinde mümkündür.

Türkiye Satış ve İş Geliştirme Temsilciliği ile Wirepas ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Treon_logo-blue_no-text.png

TREON / Türkiye

Treon IoT cihazları, işletmenizin ihtiyaç duyduğu verileri toplar. En verimli kablosuz teknolojileri kullanarak, cihazlar birkaç ila binlerce birimden oluşan ağlarda konuşlandırılabilir ve herhangi bir bulut platformuna bağlanabilir. Hizmetlerimiz, IOT çözümleri için hazır donanım ürünleri sağlamaktan, ortaklarımızla birlikte amaca yönelik kablosuz cihazlar, bulut hizmeti ve analitik ile eksiksiz ve özel çözümler sunmaya kadar uzanmaktadır.

Treon ürünleri Wirepas Mesh bağlantı yazılımını kullanır, bu da onları akıllı binalarda, şehirlerde ve fabrikalarda sensör veri toplama ve varlık yönetimi için büyük ölçekli ağ ağları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Türkiye Satış ve İş Geliştirme Temsilciliği ile Treon ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

IoT.png

IoT Ürün ve Servisleri

Nesnelerin ve sensörlerin otomasyonu ve dijitalleştirilmesi verimlilik artışı sağlayan IOT çözümleri aynı zamanda maliyet azaltma ve yeni gelir akışları açma potansiyeline de sahiptir. 

IOT teknolojilerinin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip CENEBE Teknoloji ekibi, tüm sektörlerdeki iş ortaklarına ve müşterilere ihtiyaç duydukları uçtan uca çözümler sunar.

bottom of page