IoT - NESNELERİN İNTERNETİ

Wirepas_logo_slogan_2020_RGB.png

WIREPAS / Türkiye / Ukrayna

Wirepas Mesh, büyük ölçekli nesneler (IoT) için kablosuz bir bağlantı yazılımıdır. Wirepas Mesh, ölçeklenebilir, güvenilir ve uygun maliyetli bir IoT çözümü sağlayan cihazlara entegre edilmiştir.

Wirepas, büyük ölçekli IoT zorluklarını çözmeye odaklanmış küresel bir teknoloji şirketidir. Ürünümüz Wirepas Mesh, cihazlar ve veri merkezi arasındaki veri akışını güvenilir bir şekilde sağlayan bir IoT bağlantı yazılımıdır. Tüm bunlar son derece deneyimli, hırslı ve tutkulu ekibimiz sayesinde mümkündür.

Türkiye ve Ukrayna Satış ve İş Geliştirme Temsilciliği ile Wirepas ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

IoT.png

IoT Ürün ve Servisleri

Nesnelerin ve sensörlerin otomasyonu ve dijitalleştirilmesi verimlilik artışı sağlayan IOT çözümleri aynı zamanda maliyet azaltma ve yeni gelir akışları açma potansiyeline de sahiptir. 

IOT teknolojilerinin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip CENEBE Teknoloji ekibi, tüm sektörlerdeki iş ortaklarına ve müşterilere ihtiyaç duydukları uçtan uca çözümler sunar.

© ZUMER ENERJİ İNŞAAT DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.