TEKNOLOJİ

Celfinet.png

CELFINET / Türkiye / Azerbeycan / Ukrayna

Celfinet, telekomünikasyon sektöründe 16 yılı aşkın deneyime sahip Mobil Telekom Operatörleri için yazılım ve mühendislik ürünleri ve çözümleri geliştiren tedarikçi ve teknolojiden bağımsız bir teknoloji ve mühendislik danışmanlık şirketidir.

Celfinet'in kanıtlanmış yüksek performanslı konfigürasyon yönetim ürünü (yapılandırma yönetimi) ve hizmeti olan Vismon Manager, Network Yapılandırma Denetimi, Envanter Bulma ve Network Düzenleme konularında benzersiz ve rekabetçi çözümler sunar.

Celfinet'in yenilikçi ve rakipsiz ürünü ve ilgili hizmeti olan Vismon Energy, QoS hedeflerinden ödün vermeden RAN parametrelerini ve envanterini optimize ederek güç tüketimini azaltır ve enerji ve maliyetten tasarruf sağlar.

Celfinet, dünya liderleri Tier-1 Telekomünikasyon Operatörleri ile olan projelerdeki kapsamlı deneyimimize dayanan yüksek deneyimli mühendislik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Celfinet'in kendi geliştirdiği Vismon Ürünleri sadece benzersiz ağ gözlem ve yönetim yetenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda danışmanlık hizmetlerini de destekler.

CENEBE Teknoloji, Celfinet ekibinin bir parçası olarak Satış ve İş Geliştirme Temsilcisi olarak Türkiye, Azerbeycan ve Ukrayna'daki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet vermektedir.

Wirepas_logo_slogan_2020_RGB.png

WIREPAS / Türkiye / Ukrayna

Wirepas Mesh, büyük ölçekli nesneler (IoT) için kablosuz bir bağlantı yazılımıdır. Wirepas Mesh, ölçeklenebilir, güvenilir ve uygun maliyetli bir IoT çözümü sağlayan cihazlara entegre edilmiştir.

Wirepas, büyük ölçekli IoT zorluklarını çözmeye odaklanmış küresel bir teknoloji şirketidir. Ürünümüz Wirepas Mesh, cihazlar ve veri merkezi arasındaki veri akışını güvenilir bir şekilde sağlayan bir IoT bağlantı yazılımıdır. Tüm bunlar son derece deneyimli, hırslı ve tutkulu ekibimiz sayesinde mümkündür.

Türkiye ve Ukrayna Satış ve İş Geliştirme Temsilciliği ile Wirepas ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

© ZUMER ENERJİ İNŞAAT DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ ve TİCARET A.Ş.