top of page

TEKNOLOJİ

Celfinet.png

CELFINET / Türkiye

Celfinet, telekomünikasyon sektöründe 16 yılı aşkın deneyime sahip Mobil Telekom Operatörleri için yazılım ve mühendislik ürünleri ve çözümleri geliştiren tedarikçi ve teknolojiden bağımsız bir teknoloji ve mühendislik danışmanlık şirketidir.

Celfinet'in kanıtlanmış yüksek performanslı konfigürasyon yönetim ürünü (yapılandırma yönetimi) ve hizmeti olan Vismon Manager, Network Yapılandırma Denetimi, Envanter Bulma ve Network Düzenleme konularında benzersiz ve rekabetçi çözümler sunar.

Celfinet'in yenilikçi ve rakipsiz ürünü ve ilgili hizmeti olan Vismon Energy, QoS hedeflerinden ödün vermeden RAN parametrelerini ve envanterini optimize ederek güç tüketimini azaltır ve enerji ve maliyetten tasarruf sağlar.

Celfinet, dünya liderleri Tier-1 Telekomünikasyon Operatörleri ile olan projelerdeki kapsamlı deneyimimize dayanan yüksek deneyimli mühendislik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Celfinet'in kendi geliştirdiği Vismon Ürünleri sadece benzersiz ağ gözlem ve yönetim yetenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda danışmanlık hizmetlerini de destekler.

CENEBE Teknoloji, Celfinet ekibinin bir parçası olarak Satış ve İş Geliştirme Temsilcisi olarak Türkiye'deki iş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet vermektedir.

Wirepas_logo_slogan_2020_RGB.png

WIREPAS / Türkiye

Wirepas Mesh, büyük ölçekli nesneler (IoT) için kablosuz bir bağlantı yazılımıdır. Wirepas Mesh, ölçeklenebilir, güvenilir ve uygun maliyetli bir IoT çözümü sağlayan cihazlara entegre edilmiştir.

Wirepas, büyük ölçekli IoT zorluklarını çözmeye odaklanmış küresel bir teknoloji şirketidir. Ürünümüz Wirepas Mesh, cihazlar ve veri merkezi arasındaki veri akışını güvenilir bir şekilde sağlayan bir IoT bağlantı yazılımıdır. Tüm bunlar son derece deneyimli, hırslı ve tutkulu ekibimiz sayesinde mümkündür.

Türkiye İş Geliştirme Temsilciliği ile Wirepas ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Treon_logo-blue_no-text.png

TREON / Türkiye

Treon IoT cihazları, işletmenizin ihtiyaç duyduğu verileri toplar. En verimli kablosuz teknolojileri kullanarak, cihazlar birkaç ila binlerce birimden oluşan ağlarda konuşlandırılabilir ve herhangi bir bulut platformuna bağlanabilir. Hizmetlerimiz, IOT çözümleri için hazır donanım ürünleri sağlamaktan, ortaklarımızla birlikte amaca yönelik kablosuz cihazlar, bulut hizmeti ve analitik ile eksiksiz ve özel çözümler sunmaya kadar uzanmaktadır.

Treon ürünleri Wirepas Mesh bağlantı yazılımını kullanır, bu da onları akıllı binalarda, şehirlerde ve fabrikalarda sensör veri toplama ve varlık yönetimi için büyük ölçekli ağ ağları için mükemmel bir seçim haline getirir.

Türkiye Satış ve İş Geliştirme Temsilciliği ile Treon ekibinin bir parçası olan CENEBE Teknoloji ekibi olarak iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin hizmetindeyiz.

bottom of page