top of page
treon_logo_Table.png

Türkiye için Treon'un satış ve iş geliştirme ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Treon, akıllı binalarda, varlık yönetiminde ve endüstriyel İnternette büyük ölçekli IoT için kablosuz bağlantı ve ağ teknolojilerinden yararlanma konusunda uzmanlaşan Treon, IoT çözümleri için akıllı, kablosuz bağlantılı donanım ürünleri tasarlar.

Türkiye ve Ukrayna için Wirepas'ın satış ve iş geliştirme ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Wirepas Mesh teknolojisi şüphesiz müşterilerimizin bütün gereksinimlerini karşılamaktadır. Wirepas'ın benzersiz alçak güç bağlantı teknolojisi, düşük girişimi, minimum toplam sahip olma maliyeti ve uzun süreli otonom operasyonları ile pille çalışan sensör cihazlarından oluşan networkleri kolayca kurabilir.

CENEBE JOINS THE WIREPAS ECOSYSTEM

June 12, 2020 - Mirva Saarijärvi

Big Data, IoT & Business Intelligence

13 Ekim 2018 Cumartesi günü Boğaziçi Konferans ev sahipliğinde Büyük Veri, Nesnelerin İnterneti ve İş Zekası tecrübelerimizi paylaşacağız, fikir alışverişi yapacağız.

Benim gündemim; “IoT: Akıllı Dünyanın Bağlı Nesneleri. Küçük verilerle otonom operasyon verimliliğine ulaşmak, büyük veriyi besleyen kolları oluşturmak.”

  • M2M den IoT ye geçen tanımlamada gerçekleşmeyen patlamada Telecom Endüstrisinin hataları ve değişen refleksleri.

  • IoT’nin başarılı uygulamalarındaki yaklaşımları, IoT’nin Basitlik ihtiyacı ve Global olma zorunluluğu, terminalin enerji tüketiminin sonuç üzerinden etkisi, neden daha küçük data üretmeli ve taşımalıyız, son kullanıcının terminal ve fiyat beklentisinin etkisi.

  • Edge noktada karar ile daha az data üretmek ve taşımak. Nesnelerin sayısal varlıklarının çarpan etkisi ile Büyük Veriyi nasıl şekillendireceği. IoT’nin başarısının temel operasyonlarınıza getireceği verimlilik.

  • Connected akıllı nesneler ile Endüstri 4.0 

  • As a service IoT

Makine.jpg

IoT Gelecek, Network ve Uygulamaları​

Yakın gelecekte çevremizdeki sarmalını artıracak ve yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelecek olan internete bağlı nesnelerin dünyası yani Nesnelerin İnterneti (IoT) üzerine Makina Mühendisleri Odası ile gerçekleştirdiğimiz sohbetimiz odanın aylık yayını Mühendis Makina'nın 15. sayısında Ümit Keskin ve Tarık Özbek imzası ile yayımlandı. 

IoT Network teknolojilerinden, tasarım ve uygulamalarına, IOT'nin teknoloji ve insan hayatına katkılarına girişimci penceresinden bakış açısını Cem Kızıldağ ile birlikte aktardığımız keyifli sohbetimizin detaylarını ekli linkten takip edebilirsiniz. (sayfa 8-23)

bottom of page